ef-lop

 »

Jindra Hrnčířová

 »

Abstrakce

 »

co skrývá hranatě vlnitý plot 1

 
co skrývá hranatě vlnitý plot 1
63
co skrývá hranatě vlnitý plot 1
I
[před 18 roky]
Název:
co skrývá hranatě vlnitý plot 1
I
Vystaveno:
před 18 roky
Kategorie:
Poznámka k fotografii:
Technika Autora:
Canon 350D, 30v, dírkové komory, Flexaret
63
Poznámka Autora:
 
2
2
II
[před 18 roky]
Název:
2
II
Vystaveno:
před 18 roky
Kategorie:
Poznámka k fotografii:
 
3
3
III
[před 18 roky]
Název:
3
III
Vystaveno:
před 18 roky
Kategorie:
Poznámka k fotografii:
 
4
4
IV
[před 18 roky]
Název:
4
IV
Vystaveno:
před 18 roky
Kategorie:
Poznámka k fotografii:
 
5
5
V
[před 18 roky]
Název:
5
V
Vystaveno:
před 18 roky
Kategorie:
Poznámka k fotografii:
 
6
6
VI
[před 18 roky]
Název:
6
VI
Vystaveno:
před 18 roky
Kategorie:
Poznámka k fotografii:
 
7
7
VII
[před 18 roky]
digi
Název:
7
VII
Vystaveno:
před 18 roky
Kategorie:
Poznámka k fotografii:
digi
 
pro Maky :-)
pro Maky :-)
VIII
[před 18 roky]
Maky, takhle to vypadá v barvách, a kdybys ten plech opravdu chtěla, stačí říct :-)
Název:
pro Maky :-)
VIII
Vystaveno:
před 18 roky
Kategorie:
Poznámka k fotografii:
Maky, takhle to vypadá v barvách, a kdybys ten plech opravdu chtěla, stačí říct :-)
Desátník Kouba  | před 18 roky   
Na jednotke je zaujívá „tvár”, zvyšok ma moc nezaujal, možno ešte 4 a 5. Avšak je to veľmi pekne prevedené do ČB.
Petr [petrh] Holub  | před 18 roky   
v barvě je to o dost jiné ale nevím, jestli lepší...
Katka [kaa] Schnablová  | před 18 roky   
Asi se mi víc líbí černobílá, ale barevná je taky moc pěkná.
Jindra Hrnčířová  | před 18 roky   
ještě něco pro Maky :-)
Pavel [nash] Beneš  | před 18 roky   
tak ta se mi líbí nejvíc.. :-)
maky  | před 18 roky   
Moc pěkná série. Jediné co mi nesedí do série je číslo 7 a 5. Fotky 1, 3 a 6 jsou favoriti... mě oslovila úplně nejvíc. Dala bych si ji na stěnu!
Jindra Hrnčířová  | před 18 roky   
Maky, kterou?
maky  | před 18 roky   
šestku! Je výborná! Ještě jednička, ale ta je pro mě o něčem jiném. Ale do mých červených stěn v pokoji, by byla 6ka doko!
Katka [kaa] Schnablová  | před 18 roky   
Ještě jsi neprozradila, co bylo předlohou předvyšehradské fotky ...
Katka [kaa] Schnablová  | před 18 roky   
Hodně se mi líbí 5 a 6. Asi by se mi líbily větší detaily.
Pavel [nash] Beneš  | před 18 roky   
nejvíc se mi líbí poslední dvě.. jinak zajímavé, ale něco tomu chybí.. co netuším, ač na to koukám od rána už poněkolikáté..
Jindra Hrnčířová  | před 18 roky   
díky, prostě jsem si to zkusila a využila jsem příležitosti vám to ukázat, protože sama taky nevím...
Petr [petrh] Holub  | před 18 roky   
1. je pěkný ksichtík, 2.,6. pěkná ústa, knoflíkovky 4.,5. také nejsou k zahození
je to celkem zajímavě podtrženo a sečteno sedmičkou