![[Jindra Hrnčířová | co skrývá hranatě vlnitý plot 1] co skrývá hranatě vlnitý plot 1](__Upload/2008/01/14/20080114121455.jpg)
63
co skrývá hranatě vlnitý plot 1
I
[před 18 roky]
Název:
co skrývá hranatě vlnitý plot 1
I
Autor:
Vystaveno:
před 18 roky
Kategorie:
Poznámka k fotografii:
Technika Autora:
Canon 350D, 30v, dírkové komory, Flexaret
63
Poznámka Autora:
![[Jindra Hrnčířová | 2] 2](__Upload/2008/01/14/20080114121522.jpg)
2
II
[před 18 roky]
Název:
2
II
Autor:
Vystaveno:
před 18 roky
Kategorie:
Poznámka k fotografii:
![[Jindra Hrnčířová | 3] 3](__Upload/2008/01/14/20080114121556.jpg)
3
III
[před 18 roky]
Název:
3
III
Autor:
Vystaveno:
před 18 roky
Kategorie:
Poznámka k fotografii:
![[Jindra Hrnčířová | 4] 4](__Upload/2008/01/14/20080114121629.jpg)
4
IV
[před 18 roky]
Název:
4
IV
Autor:
Vystaveno:
před 18 roky
Kategorie:
Poznámka k fotografii:
![[Jindra Hrnčířová | 5] 5](__Upload/2008/01/14/20080114121705.jpg)
5
V
[před 18 roky]
Název:
5
V
Autor:
Vystaveno:
před 18 roky
Kategorie:
Poznámka k fotografii:
![[Jindra Hrnčířová | 6] 6](__Upload/2008/01/14/20080114121747.jpg)
6
VI
[před 18 roky]
Název:
6
VI
Autor:
Vystaveno:
před 18 roky
Kategorie:
Poznámka k fotografii:
![[Jindra Hrnčířová | 7] 7](__Upload/2008/01/14/20080114121905.jpg)
7
VII
[před 18 roky]
digi
Název:
7
VII
Autor:
Vystaveno:
před 18 roky
Kategorie:
Poznámka k fotografii:
digi
![[Jindra Hrnčířová | pro Maky :-)] pro Maky :-)](__Upload/2008/01/15/20080115113110.jpg)
pro Maky :-)
VIII
[před 18 roky]
Maky, takhle to vypadá v barvách, a kdybys ten plech opravdu chtěla, stačí říct :-)
Název:
pro Maky :-)
VIII
Autor:
Vystaveno:
před 18 roky
Kategorie:
Poznámka k fotografii:
Maky, takhle to vypadá v barvách, a kdybys ten plech opravdu chtěla, stačí říct :-)
Na jednotke je zaujívá „tvár”, zvyšok ma moc nezaujal, možno ešte 4 a 5. Avšak je to veľmi pekne prevedené do ČB.
v barvě je to o dost jiné ale nevím, jestli lepší...
Asi se mi víc líbí černobílá, ale barevná je taky moc pěkná.
ještě něco pro Maky :-)
tak ta se mi líbí nejvíc.. :-)
Moc pěkná série. Jediné co mi nesedí do série je číslo 7 a 5. Fotky 1, 3 a 6 jsou favoriti... mě oslovila úplně nejvíc. Dala bych si ji na stěnu!
Maky, kterou?
šestku! Je výborná! Ještě jednička, ale ta je pro mě o něčem jiném. Ale do mých červených stěn v pokoji, by byla 6ka doko!
Ještě jsi neprozradila, co bylo předlohou předvyšehradské fotky ...
Hodně se mi líbí 5 a 6. Asi by se mi líbily větší detaily.
nejvíc se mi líbí poslední dvě.. jinak zajímavé, ale něco tomu chybí.. co netuším, ač na to koukám od rána už poněkolikáté..
díky, prostě jsem si to zkusila a využila jsem příležitosti vám to ukázat, protože sama taky nevím...
1. je pěkný ksichtík, 2.,6. pěkná ústa, knoflíkovky 4.,5. také nejsou k zahození
je to celkem zajímavě podtrženo a sečteno sedmičkou
je to celkem zajímavě podtrženo a sečteno sedmičkou