![[Jindra Hrnčířová | s hlavou v oblacích] s hlavou v oblacích](__Upload/2008/04/02/20080402115550.jpg)
97
s hlavou v oblacích
I
[před 18 roky]
Název:
s hlavou v oblacích
I
Autor:
Vystaveno:
před 18 roky
Kategorie:
Poznámka k fotografii:
Technika Autora:
Canon 350D, 30v, dírkové komory, Flexaret
97
Poznámka Autora:
![[Jindra Hrnčířová | sen] sen](__Upload/2008/04/02/20080402115644.jpg)
sen
II
[před 18 roky]
Název:
sen
II
Autor:
Vystaveno:
před 18 roky
Kategorie:
Poznámka k fotografii:
![[Jindra Hrnčířová | 3] 3](__Upload/2008/04/02/20080402115944.jpg)
3
III
[před 18 roky]
Název:
3
III
Autor:
Vystaveno:
před 18 roky
Kategorie:
Poznámka k fotografii:
![[Jindra Hrnčířová | 3b] 3b](__Upload/2008/04/03/20080403120049.jpg)
3b
IV
[před 18 roky]
pokus o chycení koně do dírky :-)
Název:
3b
IV
Autor:
Vystaveno:
před 18 roky
Kategorie:
Poznámka k fotografii:
pokus o chycení koně do dírky :-)
první a poslední jsou pro mě quot;s hlavou v oblacíchquot; pěkné!
Přemýšlel jsem, čím jsou obrázky z pinhole tak zajímavé. V některých případech to může být poměrně širokým ohniskem. Možná by stálo za to udělat stejnou fotku širokoúhlým objektivem (ekvivalent 16-20 mm na kinofilm) pro porovnání. Třeba by ani nevadilo, že by byla ostrá. Posunout barvy lze i v počítači, kdyby by to někomu chybělo.
1 a 4 se mi libi nejvice.. u te jednicky bych brala i cele nohy s kopytky :)
všechny paradni, skvelé barvy
nejvíce však jednička, tam je hezký ten podhled a kompo
u čtyřky je dobrý efekt :-)
nejvíce však jednička, tam je hezký ten podhled a kompo
u čtyřky je dobrý efekt :-)
Mají veliký náboj, nejvíc první - ta je úžasná. Nejmíň naopak dvojka.
první skvělá.. ty další už pro mě nemají takové kouzlo..
moc se mi libi jednicka :o)
sen se mi moc líbí, pěkné je i překrývání objektů na 3b